קריירה

 
המחלקה למשפט בין-לאומי בייעוץ וחקיקה מעניקה לממשלה ייעוץ מקצועי ואיכותי במגוון תחומי המשפט הבין-לאומי. אם אתם מעוניינים לעסוק בהיבטים הפרקטיים של המשפט הבין-לאומי, להיחשף לסוגיות משפטיות מורכבות שנמצאות בראש סדר העדיפויות של הדרג המדיני, ולהשפיע על עתידה של מדינת ישראל בזירה הבין-לאומית – נשמח מאד אם תצטרפו אלינו.

עורכי הדין במחלקה צוברים ניסיון ייחודי וידע רב בתחומי עיסוקם, והופכים תוך זמן קצר למומחים בתחומם. העבודה כוללת גיבוש מדיניות משפטית ואסטרטגיה בתחומי המחלקה, מתן ייעוץ משפטי שוטף לדרג המדיני, ליווי של הליכים משפטיים בארץ ובעולם, ליווי של הליכי חקיקה ועוד.

העבודה נעשית תוך שיתוף פעולה הדוק עם גורמים רבים הן בתוך משרד המשפטים והן עם גורמים במשרדי ממשלה אחרים, כגון משרד החוץ, המטה לביטחון לאומי, הפרקליטות הצבאית, משרד הכלכלה, משרד הביטחון ועוד. מעבר לכך, למחלקה ממשקי עבודה רבים מול ארגונים בין-לאומיים ונציגים של המגזר השלישי ואקדמאיים במדינת ישראל.

המחלקה למשפט בין-לאומי בייעוץ וחקיקה מחפשת עורכי דין ומתמחים בעלי מוטיבציה גבוהה, כישורים יוצאים מן הכלל ואנגלית ברמת שפת אם, המעוניינים להצטרף אליה. מכרזים לתפקידים מגוונים במחלקה, שעוסקים במגוון תחומי המשפט הבין-לאומי, נפתחים מעת לעת, בהתאם לצרכי המחלקה.
 
מועמדים מתאימים למחלקה יהיו כאלה שצברו ניסיון אקדמי ומקצועי יוצא מן הכלל, בעלי כישורי עבודה מצוינים וכישורים חברתיים גבוהים, אשר יש להם תשוקה מקצועית לתחום המשפט הבין-לאומי.
 
מקום מושבה הנוכחי של המחלקה הינו בתל אביב. בשנת 2020 המחלקה צפויה לעבור לבניין החדש של משרד המשפטים בקריית הממשלה בירושלים.