התמחות במחוז

 
​בפרקליטות מיסוי וכלכלה מתמחים בכל שנה 20 מתמחים. התיקים ביחידה מטופלים במתכונת של צוותים כאשר המתמחים הם חלק בלתי נפרד מהצוות, ותורמים באופן משמעותי לעשייה ביחידה. ​​​

מה מיוחד בהתמחות במיסוי וכלכלה?

התמחות בפרקליטות מיסוי וכלכלה היא התמחות בחוד החנית של העשייה הציבורית.
הסוגיות המשפטיות בתיקים שלנו הן סוגיות שדורשות העמקה וקבלת החלטות רוחביות לגבי אישי ציבור והמערכת
הפיננסית בישראל, ועם זאת, מדובר בפרקליטות מחוז, פרקליטות "שטח" – כך שהמתמחים שלנו נחשפים גם לעבודת הליטיגציה במיטבה, כשמולנו מייצגים עורכי דין פרטיים מהשורה הראשונה.

מה תעשו בשנת ההתמחות שלכם במיסוי וכלכלה?

המתמחים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהצוות ושותפים מלאים לכל ההתרחשויות בתיק. בשנת ההתמחות שלכם במיסוי וכלכלה תכינו חוות דעות בסוגיות משפטיות שונות, תכתבו כתבי בי דין, תכינו חקירות עדים, ותוכלו גם להופיע בעצמכם בבית המשפט.

מה אנחנו מחפשים ?

אנחנו מחפשים את פרקליטי העתיד.
פרקליטות מיסוי וכלכלה מורכבת מנבחרת מצומצמת של עורכי דין איכותיים המטפלים בעבירות שהן בנפשן של החברה והמדינה, ולכן אנחנו שואפים לעבוד עם המתמחים המצטיינים והטובים ביותר ממוסדות הלימוד המובילים. אנו שואפים לצרף לשורותינו מתמחים שרוצים להשתלב בסביבת עבודה מלמדת ומאתגרת המתאפיינת באווירה משפחתית ונעימה. אם אתם בעלי תחושת שליחות, יחסי אנוש מעולים, כושר ביטוי טוב בכתב ובעל-פה, יכולת עבודה עצמאית, אחריות, יסודיות, רצינות, ונכונות להשקיע, מקומכם עמנו. 

מה צופן העתיד?

רבים מהפרקליטים שלנו החלו את דרכם המקצועית כמתמחים במיסוי וכלכלה, ורבים מהמתמחים שלנו בעבר משמשים היום בתפקידים בכירים אחרים בפרקליטות. הניסיון הרב והייחודי שמעניקה שנת ההתמחות במיסוי וכלכלה הופכת את המתמחים שלה לעו"ד מבוקשים גם בשוק הפרטי. המתמחים שלנו מקבלים הזדמנות פז להיות שותפים למאבק המקצועי, היומיומי והבלתי מתפשר בעבריינות הכלכלית ובשחיתות השלטונית.

רוצים לשמוע עוד על ההתמחות בפרקליטות מיסוי וכלכלה?

אתם מוזמנים להתקשר ללירון קופל מדהלה בטל' 073-3736119.
 • רותם דנגוט, מתמחה:

  התמחות במיסוי וכלכלה היא שנת שליחות. תחושת העשייה הציבורית מורגשת פה בכל יום ביומו וזהו המקום למי שבאמת רוצה להשפיע ולקחת חלק בטיפול בתיקים החשובים ביותר שקיימים כיום במדינת ישראל.
  בהתמחות אני מטפלת, כחלק מצוות פרקליטים, בתיק גדול בסיקור תקשורתי גבוה. בתיק זה אני לוקחת חלק בכל תהליכי העבודה, החשיבה וקבלת ההחלטות בתיק. כמו כן, אני עוסקת בסוגיות רוחב חשובות ומעניינות וכותבת חוות דעת משפטיות בסוגיות אלו.
  לצד זה, אני אחראית על תיק מתמחה, תיק קטן בהיקפו בו אני מטפלת באופן עצמאי החל מהכנת כתב האישום וכלה בהופעה בבית המשפט. והכל, תוך סיוע והכוונה מהמאמן, ככל שרק ביקשתי.
  שנת התמחות במיסוי וכלכלה היא חוויה מעצימה ומלמדת, ואני ממליצה על כך בחום לכל מי שרוצה ללמוד ולהתפתח בסביבה תומכת ומלמדת.
  מוזמנים לפנות אליי במייל: RotemDan@justice.gov.il​ ובפייסבוק: Rotem dangot

 • טל-יה פרג' קליין, מתמחה:

  פרקליטות מיסוי וכלכלה אמונה על טיפול בתיקי צווארון לבן ובפרט תיקים העוסקים בשחיתות שלטונית, עבירות מיסים והלבנת הון, ואין אצלנו רגע דל. כל תיק שאנו עוסקים בו הוא ייחודי ומורכב, ואנו נמצאים בחוד החנית של האכיפה הפלילית-כלכלית בישראל.
  מתמחה במיסוי וכלכלה הוא בעצם פרקליט לכל דבר ועניין, ומשתייך לצוות. המתמחה מלווה כחלק מצוות פרקליטים תיקים בהם הוא לוקח חלק פעיל ומשמעותי בכתיבת כתבי בי-דין, בעבודה מול סנגורים וכן בהופעות בבתי משפט שלום ומחוזי.
  אני מאד נהנית מהעבודה ומהאווירה בפרקליטות, צוות הפרקליטים מדהים וקיבל אותי בחום ואהבה, וניכר שתהליך הלמידה של המתמחה חשוב עבורם לא פחות מהתוצר הסופי.
  פרקליטות מיסוי וכלכלה היא המקום אליו שאפתי להתקבל להתמחות ואני שמחה שקיבלתי את ההזדמנות להתמחות כאן וללמוד מהפרקליטים הטובים ביותר את רזי התחום.
  מוזמנים לפנות אליי במייל: TalyaKl@justice.gov.il​ ובפייסבוק: Tal-Ya Klein