הצגת ילדים חדשה "מושלמת" תוצג במתנ"סים ברחבי הארץ

 
|20/02/2019 |

​נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות גאה להציג: "מושלמת", הצגת ילדים מצחיקה, חווייתית ומרגשת לילדים בגיל הרך (3-7), העוסקת בנושאים של שוויון, שילוב והכלה של ילדים עם מוגבלות בחברה.

איש עם בובה על הכתפיים - ההצגה מושלמת. טקסט התמונה בגוף הידיעה
תקציר ההצגה:
תכלת היא ילדה ככל הילדים. בגן עם הילדים היא משחקת, ובבית שרה וצוחקת.  הבוקר היא מתכוננת ליום ספורט בפארק ותוך כך היא מספרת לאביה בעצב, על בעיה שמציקה לה בגן. אבא כמובן מנסה לעזור, אבל את הפתרון האמיתי מספקים החברים, שמקבלים את תכלת שמתניידת בכיסא גלגלים, כשווה בין שווים.
 
בחודשים הקרובים תוצג ההצגה ללא עלות בכ-30 מתנ"סים בארץ.
נשמח לראותכם ולהינות ביחד!
פשוט להיפגש, פשוט להתחבר - פשוט להתנהג רגיל!
 
ההצגה נכתבה, בוימה והופקה ע"י תאטרון המטמון עבור נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
תסריט: שרית מזון, משחק: אסף שגב, מוסיקה: ארז גרוס.

בבקשה להתאמות נגישות פרטניות ניתן לפנות למשרדי הנציבות:
טלפון:02-5088021
פקס: 02-6467596
דוא"ל: tals@justice.gov.il

מועדי ההצגות:

 
תאריך​ מקום​ כתובת​ שעה​
24 בפברואר 2019​ גבעת מרדכי, ירושלים הרב גולד 3, ירושלים 17:00​
26 בפברואר 2019​ יד התשעה, הרצליה​ רביבים 14, הרצליה​ 17:00​​
27 בפברואר 2019​ מתנ"ס בית דגן​ מנחם בגין 40, בית דגן​ 17:30​​
3 במרץ 2019​ מתנ"ס יבור, הרצליה​​ מנחם בן סרוק 12, הרצליה​ 17:30​​
5 במרץ 2019​ מתנ"ס שיכוני המזרח, ראשון לציון​ שדרות יעקב 50, ראשון לציון​ 17:00​
10 במרץ 2019​ מינהל קהילתי גילה, ירושלים​ ורדינון 14, גילה, ירושלים​ 17:00​
11 במרץ 2019​ מתנ"ס פסגת זאב, ירושלים​​ שדרות משה דיין 135, פסגת זאב,ירושלים​ 17:00​
12 במרץ 2019​ מינהל קהילתי ארמון הנציב, ירושלים​ ישראל אלדד 15, ארמון הנציב, ירושלים​ 16:30​
24 במרץ 2019​​ לב העיר, ירושלים​ אוהל משה 42, נחלאות, ירושלים​ 17:00​​
25 במרץ 2019​ מתנ"ס מאירהוף, בית שמש​ הרקפת 59, בית שמש​ 17:00​
26 במרץ 2019​ מתנ"ס אבן יהודה​ ​איילת השחר 1, אבן יהודה​ 17:30​
27 במרץ 2019​ מינהל קהילתי הגבעה הצרפתית, ירושלים​ ההגנה 13, הגבעה הצרפתית, ירושלים​ 17:00​
28 במרץ 2019​ מתנ"ס יוספטל, פתח תקווה​ השומר 3, פתח תקווה​ 17:15​
31 במרץ 2019​ לוד​ קפלן 2, לוד​ 17:00​
2 באפריל 2019​​ בקעה, ירושלים​ ​זבולון, בקעה, ירושלים​ 17:00​
3 באפריל 2019​ מתנ"ס רמות, ירושלים​ רקנאטי 6, רמות, ירושלים​ 17:00​
7 באפריל 2019​ מרכז קהילתי כלי שיר, מעלה אדומים​ העשור 8, מעלה אדומים​ 17:00​
8 באפריל 2019​​ גבעת שמואל​ נחום 1, גבעת שמואל​ 17:00​
10 באפריל 2019​​ גבעת זאב​ התאנה 6, גבעת זאב​ 17:00​
14 באפריל 2019​ קריית עקרון​ המייסדים 1, קריית עקרון​ 11:00​
14 באפריל 2019​ אפרת​​ דוד המלך 26, אפרת​ 17:00​
15 באפריל 2019​ מתנ"ס רמת אליהו, ראשון לציון​ אבא הלל סילבר 2, ראשון לציון​ 14:30​
16 באפריל 2019​ מתנ"ס גוש עציון​ יד שפירא, אלון שבות​ 17:00​
16 באפריל 2019​ מתנ"ס חוויות שוויץ המדע, רחובות​ חיים סירני 52, רחובות​ 17:30​
17 באפריל 2019​ ספריית אלקנה, אלקנה​ אבקת רוכל, אלקנה​ 9:00​
17 באפריל 2019​​ מתנ"ס יובלים, ירושלים​ המעיין 4, עין כרם, ירושלים​ 17:00​​
18 באפריל 2019​ מתנ"ס נווה ארזים, חולון​ ישעיהו 16, חולון​ 17:00​
28 באפריל 2019​​ מתנ"ס פולג עיר ימים​ בני ברמן 6, נתניה​​ 17:00​
29 באפריל 2019​ מתנ"ס לב העיר בית שמש​ סמטת ויצו 8, בית שמש​ 17:00​
30 באפריל 2019​ קרני שומרון​ שדרות רחבעם 2, קרני שומרון​ 17:00​​
13 במאי 2019​ מתנ"ס בן גוריון, חולון​ קרסל 6, חולון​ 17:30​​
14 במאי 2019​ קדימה צורן​ 17:00​