בעלי תפקידים בנציבות

 
שמות עובדי הנציבות ותואריהם לפי המחלקות​

​הלשכה הראשית

לשכת הנציב ומנהלה

​# שם​ תפקיד / מחלקה​​

1.​

מר אברמי טורם​ נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות​
2.​ גב' איריס קליינמן רכזת לשכת הנציב​
3.​ ד"ר גבי אדמון ריק​ עוזרת הנציב​
4.​ גב' שרית נשיא​ מנהלת פרויקטים​
5.​ גב' ירדנה פרזם​ רכזת לשכה בכירה​
6.​ גב' אפרת מצליח​ אמרכלית​
7.​ גב' יוכבד בן קסוס​ עוזרת הלשכה​
  

הלשכה המשפטית

# שם​ תפקיד / מחלקה​
8.​ עו"ד ערן טמיר​ יועץ משפטי​
9.​ עו"ד טובה רקנטי​ ממונה משפטית לפניות ציבור (כללי)​
10. עו"ד עירית שביב שני​ ממונה משפטית לפניות ציבור (נגישות)​
11. עו"ד פריד מחג'נה​ פטורים
12.​ עו"ד הדס אגמון​ ממונה משפטית​
13.​ עו"ד ישראל הבר​ אתר ומידע משפטי​
14.​ עו"ד יועד הלברסברג, ד"ר​ ממונה תביעה (אזרחית)​
15.​ עו"ד שרונה בן ששון​ תובעת ארצית (מנהלית-פלילית)​
16. מר יגאל שבתאי​ מתמחה​
17.​ מר נימר מסאלחה מתמחה​
18.​​ מר סער ברגר​ מתמחה​
19.​ מר ששי כהן​ מתמחה​
20. גב' מירי קירשנבאום​ סטודנטית​
21.​ גב' דניאל קרול אביסירה​ סטודנטית​
22. מר יעקב הולצמן​ עוזר הלשכה​​
 

 תחום נגישות

#​​ שם​ תפקיד / מחלקה​
23. אדר' איריס גוראל​ ממונה נגישות ארצית​
24. אדר' ענב בר-נס​ מפקח ארצי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה)​
25. גב' חן שטרן​ מפקחת ארצית (נגישות השירות)​
26. מר יוסי רוט​ סטודנט​
27. גב' שרה פלברמן​ סטודנטית​
28. גב' ולריה לפידוס​ סטודנטית​​
29. מר דוד אסולין​ סטודנט​
30. גב' זוהר בן ברוך​ סטודנטית​​
31. גב' אודליה ישראלוב​ סטודנטית​
 

תחום שילוב בקהילה

​# שם​ תפקיד / מחלקה​
32. עו"ס יונית אפרתי​ מנהלת תחום בכיר (שילוב בקהילה)​
33. גב' סיגל גרסטל​ מנהלת תחום הדרכה והטמעה​
34. מר טל שחר לוצאטו​ ממונה תחום הדרכה והסברה​
35. מר אמיתי שוחט​ מנהל תחום שילוב בחינוך​
36. עו"ס רועי שוולב, עו"ד​ מנהל תחום שילוב בתעסוקה​
37. גב' אהובה ליטוויק​ מנהלת תחום חיים בקהילה​
עו"ד ישראל הבר​ אתר ומידע משפטי​
38. מר עמית לביא​ רכז תוכן אתר אינטרנט​
 

 מחוז ירושלים והדרום

 

#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
39. עו"ד גילת זיוי בן-זקן​ תובעת מחוזית (ירושלים והדרום)​
40. אדר' אסתי אופק​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (ירושלים והדרום)​
41. אדר' אירית שני כהן​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (ירושלים והדרום)​
42. אדר' ליאת הולנדר​ מפקחת מחוזית (נגישות השירות) (ירושלים והדרום)​
 

מחוז תל אביב והמרכז

 

#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
43. עו"ד אינאס חאג' יחיא תובעת מחוזית (תל אביב והמרכז)​
44. מר שלמה גבע​ מפקח מחוזי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (תל אביב והמרכז)​
45. מר דן בן-דוד​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (תל אביב והמרכז)​
46. גב' תמי וייזנפלד​ מפקחת מחוזית (נגישות השירות) (תל אביב והמרכז)​
47. מר מוסטפא אגבאריה​ סטודנט​

מחוז חיפה והצפון

 
#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
48. עו"ד סיגלית פורת גורנשטיין תובעת מחוזית (חיפה והצפון)
49. אדר' יוסרי עומר​ מפקח מחוזי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (חיפה והצפון)
50. אינג' מייסון שחאדה​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (חיפה והצפון)
51. מר רוני בויום​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (חיפה והצפון)​
52. גב' ג'וליאנה קיסר​ סטודנט​

 

לפנייה לנציבות: