מר שלומי הייזלר נבחר לתפקיד מנהל הרשות רישום והסדר זכויות מקרקעין במשרד המשפטים

 
|27/10/2015 |

שרת המשפטים, ח״כ איילת שקד, החליטה למנות את עו״ד שלומי הייזלר לתפקיד מנהל הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין במשרד המשפטים. עו״ד הייזלר מנהל כיום את לשכת מפקח ירושלים והדרום ברשות. עו"ד הייזלר יחליף את עו"ד עליזה קן המסיימת את תפקידה לאחר שמונה שנים.​​​​​​

עו״ד הייזלר נבחר לתפקיד באמצעות ועדת איתור, בראשות מנכ"לית משרד המשפטים, עו"ד אמי פלמור. חברי הועדה היו פרופ' חיים זנדברג, נציג האקדמיה; ד"ר הראל ארנון, נציג הציבור; גלית כהן, נציגת המשרד להגנת הסביבה; ואילן רם, נציג נציבות שירות המדינה.
כאמור, שרת המשפטים החליטה לאמץ את המלצת הוועדה.
עו"ד שלומי הייזלר הינו בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. 

את תפקידו בשירות הציבורי החל בשנת 2002, כפרקליט העוסק בעניינים אזרחיים בפרקליטות מחוז ירושלים. החל מה2007 שירת כפרקליט במחלקה הפיסקאלית בפרקליטות המדינה ובשנת 2010 החל את תפקידו בלשכת מפקח ירושלים והדרום. בשנים האחרונות כיהן עו"ד הייזלר במקביל גם כיו"ר ועדת הערר הארצית לתכנון ובנייה.

שרת המשפטים, איילת שקד: "אני מברכת את עו"ד שלומי הייזלר על מינויו למנהל הרשות החשובה הזאת. שלומי גדל והתמקצע בתוך הרשות ומכיר אותו על בוריו. אני בטוחה כי הוא יסייע בשיפור איכות השירות לציבור ברשות, וכן בייעול תהליכי העבודה. אני מודה לעו"ד עליזה קן על שנים רבות של עבודה מסורה".