פרסומים וטיפולוגיות מהעולם

 
תוצאות 10-1 מתוך 49 תוצאות
כותרתממויין לפי כותרת בסדר יורדתאור מורחבממויין לפי תאור מורחב בסדר יורדקובץ  
פרסום דוח של הסנאט האמריקאי בנושא הלבנת הון באמצעות חפצי אומנות
2020 - US Senate:
ביום 29/7/2020 פורסם דו"ח של תת-הוועדה בנושא חקירות, תחת הוועדה לבטחון הפנים ונושאי ממשל של הסנאט האמריקאי, בנושא הלבנת הון באמצעות סחר בחפצי אומנות. נכון לשנת 2019, מדובר בשוק בהיקף גלובלי של כ-64 מיליארד דולר, כאשר ארה"ב הינה השחקנית המרכזית בשוק (44%) ולאחריה בריטניה (כ-20%).
קובץ וורד
The EU list of non-cooperative jurisdictions for tax purposes
2019 - מועצת האיחוד האירופי:
האיחוד האירופי פרסם רשימה עדכנית של מדינות וטריטוריות שאינן משתפות פעולה בתחום המיסוי ומוגדרות כמקלטי מס.
קובץ וורד
A Country Ranking and Review of Money Laundering and Terrorist Financing Risks Around the Worldמכון באזל - 2019:
מכון באזל לממשל פרסם את המהדורה השמינית של אינדקס איסור הלבנת הון לשנת 2019. האינדקס כולל מדרג שנתי של מדינות לפי רמת סיכון להלבנת הון ומימון טרור.
קובץ וורד
International Best Practices: Targeted Financial Sanctions Related to Terrorism and Terrorist Financing (Recommendation 6)
FATF – 2013:
מסמך שיטות בינלאומיות מוצלחות: סנקציות פיננסיות ממוקדות הקשורות לטרור ומימון טרור (המלצה 6). זוהי גרסה מעודכנת למסמך בנושא יישום החלטות מועצת הביטחון של האו"ם בנושא מניעת טרור ומימון טרור. מטרת המסמך הינה להנחות כיצד ליישם באופן אפקטיבי את הסנקציות הפיננסיות למניעת טרור ומימונו המוטלות במסגרת החלטות מועצת הביטחון של האו"ם.
קובץ וורד
Terrorist Financing Risk Assessment Guidance
FATF – 2019:
מדריך לביצוע הערכת סיכוני מימון טרור. מטרת המדריך היא לסייע למדינות בדגש על אלו בעלות יכולת נמוכה יותר לעניין זה, באמצעות הצגת גישות מומלצות להערכת סיכונים, מקורות מידע רלוונטיים ודוגמאות מעשיות המבוססות על ניסיונם של מדינות מובילות. המדריך מתבסס על מסמך הנחיות משנת 2013 ומעדכן אותו.
קובץ וורד
FATF Business Bulletin – May 2019FATF - 2019:
העלון העסקי התקופתי לחודשים מרץ-מאי 2019 של ה-FATF. העלון סוקר את המפגש השנתי של ה-FATF להתייעצות עם המגזר הפרטי, את מפגש המומחים השנתי של הארגון והסדנה העולמית לשופטים ותובעים בנושא העמדה לדין בעבירות מימון טרור​.
קובץ וורד
Consolidated Table of Assessment Ratingsאפריל 2019- טבלה המרכזת את הציונים שקיבלו מדינות סדו"חות ביקורת בסבב הרביעיקובץ וורד
FATF Methodology for assessing compliance with the FATF Recommendations and the effectiveness of AML/CFT systemsפברואר 2019- מתודולוגיה מעודכנת משנת 2013 (ל-IO.3 ו-IO.4)קובץ וורד
Consolidated Processes and Procedures for Mutual Evaluations and Follow-Up (Universal Procedures)פברואר 2019- נהלים אוניברסאליים לביצוע דו"ח ביקורתקובץ וורד
FATF Recommendations 2012אוקטובר 2018- עדכון המלצות FATF מ-2012קובץ וורד
 
הבא לדף אחרון

לפרסומים בין לאומיים נוספים, בחלוקה לפי גופים לחץ כאן​