היועץ המשפטי לממשלה הוביל את משלחת משרד המשפטים בביקורה הרשמי בסין

 
|22/06/2015 |

​היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, חתם בסוף השבוע האחרון ביקור רשמי בן חמישה ימים של משלחת משרד המשפטים לבייג'ין, סין, במסגרתו התקיימו שורה של פגישות עבודה מקצועיות עם ראשי מערכת המשפט הסינית, במטרה להדק את הקשרים המשפטיים בין ישראל וסין ולבנות דיאלוג משפטי בילטראלי.

משלחת משרד המשפטים בביקור רשמי בסין

​המשלחת - בראשות היועץ המשפטי לממשלה ובהשתתפות פרקליט המדינה, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (משפט בין-לאומי), המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (פלילי) ועוזרת היועץ המשפטי לממשלה, נפגשה במהלך הביקור עם התובע הכללי, שרת המשפטים, סגנית נשיא בית המשפט העליון, יו"ר וועדת החקיקה של הקונגרס הלאומי הסיני, ובכירים מאחת הפקולטות המובילות למשפטים בסין. כן נכחה המשלחת בדיון משפטי שנערך בערכאה משפטית ראשונה בבייג'ין.

במסגרת הפגישה שנערכה עם התובע הכללי של סין, ציין היועץ המשפטי לממשלה את ההערכה שרוחשים בישראל לעם הסיני, לתרבות הסינית ולהיסטוריה הסינית, והדגיש את החשיבות שהוא מייחס להידוק שיתוף הפעולה המשפטי בין ישראל לסין. התובע הסיני ציין כי מדובר בביקור ראשון והיסטורי של היועץ המשפטי לממשלה של ישראל בסין, ביקור שמהווה אבן דרך משמעותית להידוק הקשרים בין שתי מערכות המשפט.

משלחת משרד המשפטים בביקור רשמי בסין 2