עו"ד נוחי פוליטיס נבחרה לתפקיד מנהלת מחלקת חנינות במשרד המשפטים

 
|18/06/2015 |

​ועדת מכרזים של נציבות שירות המדינה, בחרה את עו"ד נוחי פוליטיס, סגנית הסנגור המחוזי ירושלים, לתפקיד מנהלת מחלקת החנינות במשרד המשפטים.

​בראשות הועדה עמדה בתיה הרטמן, היועצת המשפטית של משרד הרווחה, וחברי הועדה היו השופט בדימוס משה גל, המשנה לפרקליט המדינה, עמית אייסמן ואמי פלמור שאף מילאה את התפקיד, עד למינויה למנכ"לית משרד המשפטים.

עו"ד נוחי פוליטיס היא בוגרת תואר ראשון במשפטים, בעלת תואר ראשון נוסף פסיכולוגיה וקרימינולוגיה ותואר שני במנהל עסקים. כיום הינה דוקטורנטית בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. בנוסף, עסקה בפעילות אקדמאית כמרצה ומתרגלת באוניברסיטת בר אילן ובמכללה האקדמית למשפטים.

עו"ד נוחי פוליטיס, התחילה את דרכה בסנגוריה הציבורית בשנת 1999 כמתמחה, ומאז ממלאת מגוון תפקידים מקצועיים וניהוליים במחוזות חיפה וירושלים, אשר כללו אחריות על תחומים מרכזיים בעבודת הסנגוריה, לרבות נוער, פסיכיאטריה, מינויים ופיקוח על סנגורים חיצוניים.

שרת המשפטים, איילת שקד: "אני מברכת את עו"ד נוחי פוליטיס על מינויה. מחלקת החנינות היא בעלת חשיבות מיוחדת במשרד המשפטים. אני מאחלת לה הצלחה רבה בתפקיד. בהזדמנות זו, אבקש להודות לגב' דגנית הס על תקופה בה שימשה במסירות ובנאמנות כממלאת מקומה של מנהלת מחלקת החנינות".