אתר משרד המשפטים - עכשיו גם ברוסית וערבית

 
|28/01/2015 |

משרד המשפטים משיק שני אתרים חדשים למשרד – בשפה הרוסית ובשפה הערבית. שני האתרים החדשים מעודכנים מבחינה תוכנית וטכנולוגית.​

פרויקט תרגום אתר משרד המשפטים והנגשתו לדוברי השפה הרוסית והערבית בוצע בהנחיית מנכ"לית המשרד, אמי פלמור, נוכח החשיבות שבהנגשת תחומי השירות של משרד המשפטים לכלל גווני האוכלוסייה.

מנכ"לית משרד המשפטים, אמי פלמור: "מדובר בפרויקט שהוא חלק ממכלול שלם אותו מוביל משרד המשפטים בשנה האחרונה של הנגשת שירותי המשרד לכל המגזרים בחברה הישראלית, כאשר המעשה נעשה הן ע"י שילוב עובדים מכל המגזרים במשרד והן בנקיטת פעולות משלימות כגון השקעת משאבים בתרגום האתר לערבית ולרוסית. הנושא הינו גם חלק משיח מתמיד של המשרד במסגרת המאבק בגזענות ובאפליה ומבטא את ההבנה שיש לאפשר ולהקל על כל מגזר בכל תחום אפשרי הנוגע לממשקיו עם המערכת הממשלתית".

באתרים המחודשים, שעלו בעבודה משותפת של צוות הניו מדיה באגף דוברות המשרד ואגף מערכות מידע, ניתן למצוא מידע אודות משרד המשפטים; הנהלת המשרד כיום ולדורותיו; תקציר על כל יחידה במשרד; פרטי יצירת קשר עם יחידות המשרד; אגרות; טפסים; מידע על שירותים מקוונים ומידע על פרויקט מניעת האפליה והגזענות.

  • למעבר לאתר משרד המשפטים בשפה הרוסית, לחצו כאן.
  • למעבר לאתר משרד המשפטים בשפה בערבית, לחצו כאן.