זכיית רשות התאגידים באות הוקרה ליחידות מצטיינות בהתייעלות וצמצום בירוקרטיה בשירות המדינה

 
|10/10/2016 |

​רשות התאגידים זכתה באות ההוקרה ליחידות מצטיינות בהתייעלות ובצמצום בירוקרטיה בשירות המדינה.
24 יחידות מכלל השירות הציבורי הגישו מועמדות לקבלת האות היוקרתי ובתום שלב הגמר, הוכרזה הרשות כאחת מבין הזוכות.


ראש רשות התאגידים אייל גלובוס נואם בפני קהל בנושא שיפור השירות לציבור.

​ביום שני, 26.9.16, נערך ע"י נציבות שירות המדינה שלב הגמר בתחרות במהלכו הוצגו תוצרים איכותיים, חדשניים ומרשימים ביותר על ידי כל אחת מ-12 היחידות שעלו לשלב זה, ובכללן רשות התאגידים. בסופו של היום, הכריז סגן נציב שירות המדינה (איכות ומצויינות), מר מאיר אהרונוב, על היחידות הזוכות. לשמחתנו הרבה רשות התאגידים נמנית בין הזוכות.


רשות התאגידים, בראשותו של עו"ד אייל גלובוס, שוקדת זה זמן רב על שיפור השירות לאזרח. הרשות קידמה תהליכי ייעול רבים, הכוללים פיתוח והשקה של שירותים מקוונים חדשניים, הנגשת מידע לציבור והגברת השקיפות, צמצום זמני טיפול ועוד.
בחירת רשות התאגידים על ידי ועדת השיפוט כאחת הזוכות בפרס היוקרתי, מהווה הכרה ראויה בעשייה המרובה והאיכותית של הרשות. 


הרשות תמשיך ותפעל גם בשנה הקרובה למתן שירות מיטבי לציבור ולהמשך השבחתו.


מנכ"לית משרד המשפטים, עו"ד אמי פלמור: "משרד המשפטים מוביל בשנים האחרונות סדר יום חברתי ושירותי, ופועל על מנת לייעל ולשפר את השירות לאזרח. הישגיה של רשות התאגידים, הם דוגמה מובהקת לסדר יום זה.


אני מברכת את ראש הרשות עו"ד אייל גלובוס ועובדיה על עשיית הרשות לשיפור שירותיה, בהתבסס על טכנולוגיות מתקדמות ושילוב של פתרונות מקוונים. בהקשר זה, הרשות היא חלוצה של ממש, לא רק בקרב יחידות משרד המשפטים, אלא בשירות המדינה בכלל, האות הוא הבעת אמון והערכה לעשייה חשובה זו."