בעלי תפקידים בנציבות

 
שמות עובדי הנציבות ותואריהם לפי המחלקות

​הלשכה הראשית

לשכת הנציב ומנהלה

​# שם​ תפקיד / מחלקה​​

1.​

מר אברמי טורם​ נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות​
2.​ גב' איריס קליינמן רכזת לשכת הנציב​
3.​ ד"ר גבי אדמון ריק​ עוזרת הנציב​
4.​ גב' שרית נשיא​ מנהלת פרויקטים​
5.​ גב' ירדנה פרזם​ רכזת לשכה בכירה​
6.​ גב' אפרת מצליח​ מרכזת אמרכלות (בפועל)​
  

הלשכה המשפטית

# שם​ תפקיד / מחלקה​
7.​ עו"ד ערן טמיר​ יועץ משפטי​
8.​ עו"ד טובה רקנטי​ ממונה משפטית לפניות ציבור (כללי)​
9.​ עו"ד עירית שביב שני​ ממונה משפטית לפניות ציבור (נגישות)​
10.​ עו"ד סארי ג'בארה​ ממונה משפטי לפניות ציבור (נגישות)​
11.​ עו"ד פריד מחאג'נה​ פניות ציבור (נגישות)​
12.​​ עו"ד ישראל הבר​ אתר ומידע משפטי​
13.​ עו"ד לילך אברוך​ תובעת ארצית​
עו"ד ד"ר יועד הלברסברג​ תובע ארצי (בפועל)​
14. גב' הגר אריה​ מתמחה​
15.​ גב' ​האלה חורי מתמחה​
16.​​ גב' סימה קיפה​ מתמחה​
17.​ גב' מורן שאבו​ מתמחה​
18.​ ​גב' פנינה שנקולבסקי​ סטודנטית​​
 

 תחום נגישות

#​​ שם​ תפקיד / מחלקה​
19. אדר' איריס גוראל​ ממונה נגישות ארצית​
20. אדר' יניב מעודי​ מפקח ארצי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה)​
21. גב' חן שטרן​ מפקחת ארצית (נגישות השירות)​
22. גב' הילה מאיר​ סטודנטית​
23. מר יוסי רוט​ סטודנט​
24. גב' שרה פלברמן​ סטודנטית​
 

תחום שילוב בקהילה

​# שם​ תפקיד / מחלקה​
25. עו"ס יונית אפרתי​ מנהלת תחום בכיר (שילוב בקהילה)​
26. גב' סיגל גרסטל​ מנהלת תחום הדרכה והטמעה​
27. מר אמיתי שוחט​ מנהל תחום שילוב בחינוך​
28. מר יאסו מנטסנוט​ מנהל תחום חיים בקהילה​
29. עו"ס רועי שוולב​ מנהל תחום שילוב בתעסוקה​
עו"ד ישראל הבר​ אתר ומידע משפטי​
30. מר עמית לביא​ רכז תוכן אתר אינטרנט​
 

 מחוז ירושלים והדרום

 

#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
31. עו"ד גילת זיוי בן-זקן​ תובעת מחוזית (ירושלים והדרום)​
32. עו"ד ד"ר יועד הלברסברג​ תובע מחוזי (ירושלים והדרום)​
33. אדר' אסתי אופק​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (ירושלים והדרום)​
34. אדר' אירית שני כהן​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (ירושלים והדרום)​
35. אדר' ליאת הולנדר​ מפקחת מחוזית (נגישות השירות) (ירושלים והדרום)​
36. אינג' איתן עידן​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (ירושלים והדרום)​
 

מחוז תל אביב והמרכז

 

#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
37. עו"ד אינאס חאג' יחיא תובעת מחוזית (תל אביב והמרכז)​
38. מר שלמה גבע​ מפקח מחוזי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (תל אביב והמרכז)​
39. מר דן בן-דוד​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (תל אביב והמרכז)​
40. גב' תמי וייזנפלד​ מפקחת מחוזית (נגישות השירות) (תל אביב והמרכז)​
41. מר אברהם אמסלו​​ סטודנט​

מחוז חיפה והצפון

 
#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
42. עו"ד סיגלית פורת גורנשטיין תובעת מחוזית (חיפה והצפון)
43. אדר' יוסרי עומר​ מפקח מחוזי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (חיפה והצפון)
44. אינג' מייסון שחאדה​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (חיפה והצפון)
45. מר רוני בויום​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (חיפה והצפון)​
46. מר רוג'די ע'אנם​ סטודנט​

 

לפנייה לנציבות: