בעלי תפקידים בנציבות

 
שמות עובדי הנציבות ותואריהם לפי המחלקות

​הלשכה הראשית

לשכת הנציב ומנהלה

​# שם​ תפקיד / מחלקה​​

1.​

מר אברמי טורם​ נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות​
2.​ גב' איריס קליינמן רכזת לשכת הנציב​
3.​ ד"ר גבי אדמון ריק​ עוזרת הנציב​
4.​ גב' שרית נשיא​ מנהלת פרויקטים​
5.​ גב' ירדנה פרזם​ רכזת לשכה בכירה​
6.​ גב' אפרת מצליח​ מרכזת אמרכלות (בפועל)​
7.​ גב' נועם אברהמי​ בת שירות לאומי​
8.​ גב' פייגי סולומון​ בת שירות לאומי​
  

הלשכה המשפטית

# שם​ תפקיד / מחלקה​
9.​ עו"ד ערן טמיר​ יועץ משפטי​
10.​ עו"ד טובה רקנטי​ ממונה משפטית לפניות ציבור (כללי)​
11.​ עו"ד עירית שביב שני​ ממונה משפטית לפניות ציבור (נגישות)​
12.​ עו"ד סארי ג'בארה​ ממונה משפטי לפניות ציבור (נגישות)​
13.​ עו"ד פריד מחאג'נה​ פניות ציבור (נגישות)​
14.​​ עו"ד ישראל הבר​ אתר ומידע משפטי​
15.​ עו"ד לילך אברוך​ תובעת ארצית​
16.​ גב' הגר אריה​ מתמחה​
17.​ גב' ​האלה חורי מתמחה​
18.​​ גב' סימה קיפה​ מתמחה​
19.​ גב' מורן שאבו​ מתמחה​
20.​ מר אליעזר פקטר​ סטודנט​
21.​ ​גב' פנינה שנקולבסקי​ סטודנטית​​
 

 תחום נגישות

#​​ שם​ תפקיד / מחלקה​
22.​ אדר' איריס גוראל​ ממונה נגישות ארצית​
23.​ אדר' יניב מעודי​ מפקח ארצי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה)​
24.​ גב' חן שטרן​ מפקחת ארצית (נגישות השירות)​
25.​ גב' הילה מאיר​ סטודנטית​
26.​ מר יוסי רוט​ סטודנט​
27.​ גב' שרה פלברמן​ סטודנטית​
 

תחום שילוב בקהילה

​# שם​ תפקיד / מחלקה​
28.​ עו"ס יונית אפרתי​ מנהלת תחום בכיר (שילוב בקהילה)​
29.​ גב' סיגל גרסטל​ מנהלת תחום הדרכה והטמעה​
30.​ מר אמיתי שוחט​ מנהל תחום שילוב בחינוך​
31. מר יאסו מנטסנוט​ מנהל תחום חיים בקהילה​
32​. עו"ד רועי שוולב​ מנהל תחום שילוב בתעסוקה​
עו"ד ישראל הבר​ אתר ומידע משפטי​
33.​ מר עמית לביא​ רכז תוכן אתר אינטרנט​
 

 מחוז ירושלים והדרום

 

#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
34.​ עו"ד גילת זיוי בן-זקן​ תובעת מחוזית (ירושלים והדרום)​
35.​ עו"ד ד"ר יועד הלברסברג​ תובע מחוזי (ירושלים והדרום)​
36.​​ אדר' אסתי אופק​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (ירושלים והדרום)​
37.​ אדר' אירית שני כהן​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (ירושלים והדרום)​
38.​ אדר' ליאת הולנדר​ מפקחת מחוזית (נגישות השירות) (ירושלים והדרום)​
39.​ אינג' איתן עידן​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (ירושלים והדרום)​
 

מחוז תל אביב והמרכז

 

#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
40.​​ עו"ד אינאס חאג' יחיא תובעת מחוזית (תל אביב והמרכז)​
41.​ מר שלמה גבע​ מפקח מחוזי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (תל אביב והמרכז)​
42.​ מר דן בן-דוד​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (תל אביב והמרכז)​
43.​ גב' תמי וייזנפלד​ מפקחת מחוזית (נגישות השירות) (תל אביב והמרכז)​
44.​ מר אברהם אמסלו​​ סטודנט​

מחוז חיפה והצפון

 
#​ שם​ תפקיד / מחלקה​
45. עו"ד סיגלית פורת גורנשטיין תובעת מחוזית (חיפה והצפון)
46. אדר' יוסרי עומר​ מפקח מחוזי (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (חיפה והצפון)
47. אינג' מייסון שחאדה​ מפקחת מחוזית (נגישות מבנים, תשתיות וסביבה) (חיפה והצפון)
48. מר רוני בויום​ מפקח מחוזי (נגישות השירות) (חיפה והצפון)​
49.​ מר רוג'די ע'אנם​ סטודנט​

 

לפנייה לנציבות: