האפוטרופוסים הכלליים לדורותיהם

 
מאז הקמתו ועד היום, כיהנו באגף שבעה אפוטרופוסים כלליים;​​​

  • יצחק קיסטר

    יצחק קיסטר

    תקופת כהונה:

    26/05/1948-01/07/1948

  • חיים קדמון

    חיים קדמון

    תקופת כהונה:
    01/07/1948-31/12/1965
  • שמואל וינוגרד

    שמואל וינוגרד

    תקופת כהונה:
    01/01/1966-30/11/1972
  • עמרם בלום

    עמרם בלום

    תקופת כהונה:
    01/12/1972-30/04/1994
  • שמואל צור

    שמואל צור

    תקופת כהונה:
    1994-2002
  • שלמה שחר

    שלמה שחר

    ​תקופת כהונה:

    2002-2011

  • דוד האן

    דוד האן

    תקופת כהונה:

    20/07/2011-04/06/2017

  • סיגל יעקובי

    סיגל יעקובי

    תחילת כהונה:

    05/06/2017